Katalogový list č. ELOSOS2087975
| Název: | SMV3000CAI APC Easy UPS SMV 3000 VA 230 |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087975 |
| EAN: | 731304346555 |
| Kód dodavatele: | SMV3000CAI |
| Recyklační poplatek: | 168,07 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Šířka: | 180 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Počet primárních fází: | 1 |
| Počet sekundárních fází: | 1 |
| Výstupní zdánlivý výkon: | 3000 VA |
| SNMP: | ano |
| Vhodné pro správu sítě: | ano |
| Připojení vstupu: | C20 |
| Počet výstup. přípojek C13: | 6 |
| Typ konstrukce: | stojící |
| Počet výstup. přípojek C19: | 0 |
| Hloubka: | 455 mm |
| Výstupní napětí.: | 220-240 V |
| Vstupní napětí.: | 230-230 V |
| S rozhraním RS-232: | ne |
| USV technologie: | linka-interaktivní |
| USB rozhraní: | ano |
| Beznapěťový spínací kontakt: | ne |
| Funkce automatického vypnutí: | ano |
| Celková účinnost: | 96 % |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Hmotnost: | 25,2 kg |
| Spotřeba energie: | 2100 W |
| Výstupní činný výkon: | 2100 W |