Katalogový list č. ELOSOS2087968
| Název: | SRV1KIL-E APC SRV 1000VA 230V with XBP |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087968 |
| EAN: | 731304450931 |
| Kód dodavatele: | SRV1KIL-E |
| Recyklační poplatek: | 84,03 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Šířka: | 290 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Počet primárních fází: | 1 |
| Počet sekundárních fází: | 1 |
| SNMP: | ne |
| Vhodné pro správu sítě: | ano |
| Výstupní zdánlivý výkon: | 1000 VA |
| Výstupní činný výkon: | 900 W |
| Typ konstrukce: | stojící |
| Počet výstup. přípojek C19: | 0 |
| Počet výstup. přípojek C13: | 0 |
| Vstupní napětí.: | 230-230 V |
| Výstupní napětí.: | 230-230 V |
| USV technologie: | online |
| S rozhraním RS-232: | ano |
| USB rozhraní: | ano |
| Funkce automatického vypnutí: | ne |
| Celková účinnost: | 94 % |
| Beznapěťový spínací kontakt: | ne |
| Připojení vstupu: | jiné |
| Spotřeba energie: | 900 W |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Hmotnost: | 24600 kg |