Katalogový list č. ELOSOS2087965
| Název: | SRV2KI-E APC Easy UPS On-Line SRV 2000VA |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS2087965 |
| EAN: | 731304436867 |
| Kód dodavatele: | SRV2KI-E |
| Recyklační poplatek: | 50,42 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Šířka: | 145 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 238 mm |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 0 |
| Počet primárních fází: | 1 |
| Počet sekundárních fází: | 1 |
| SNMP: | ne |
| Vhodné pro správu sítě: | ano |
| Výstupní zdánlivý výkon: | 2000 VA |
| Typ konstrukce: | stojící |
| Počet výstup. přípojek C19: | 0 |
| Počet výstup. přípojek C13: | 0 |
| Výstupní činný výkon: | 1800 W |
| Vstupní napětí.: | 230-230 V |
| Výstupní napětí.: | 230-230 V |
| Spotřeba energie: | 1800 W |
| USV technologie: | online |
| S rozhraním RS-232: | ano |
| USB rozhraní: | ano |
| Funkce automatického vypnutí: | ne |
| Celková účinnost: | 94 % |
| Beznapěťový spínací kontakt: | ne |
| Připojení vstupu: | jiné |
| Počet zásuvek s kolíkem CEE 7/5 (typ E): | 0 |
| Hmotnost: | 17000 kg |