Katalogový list č. ELOSOS2085431
| Název: | Zásuvka vestavná přímá INNOLINQ QC 16A 3p 230V 6h, IP54 BALS 136861 (13686) |
|---|---|
| Značka: | Bals |
| Kód: | ELOSOS2085431 |
| EAN: | 4024941379298 |
| Kód dodavatele: | 136861 (13686) |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Počet pólů: | 3 |
| Barevné označení: | modrá |
| IEC proud: | 16 A |
| Materiál: | plast |
| Vojenské provedení: | ne |
| Úhel vidlice: | přímé |
| Napětí dle. EN 60309-2: | 230V(50+60Hz)modrá |
| Pozice zemnícího kontaktu: | 6 h |
| Vertik. vrtaná vzdálenost: | 60 mm |
| Horizont. vrtaná vzdálenost: | 60 mm |
| Vertik. velikost příruby: | 75 mm |
| Číslo RAL: | 5015 |
| Kontaktní materiál: | CuZn |
| Povrchová úprava kontaktů: | bez úpravy |
| Produktová řada: | INNOLINQ |
| Připojovací systém: | bezšroubové |