Katalogový list č. ELSVOS2085716
| Název: | LUNCA LED 1W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085716 |
| EAN: | 5996595771959 |
| Kód dodavatele: | 77195 |
| Recyklační poplatek: | 0,30 Kč |
| Materiál tělesa: | plast |
| Barva tělesa: | černá |
| Světelný tok: | 15 lm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Max. výkon systému: | 1 W |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Produktová řada: | LUNCA |