Katalogový list č. ELSVOS2085652
| Název: | NEZORI GU10 1x MAX 15W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085652 |
| EAN: | 5996595730956 |
| Kód dodavatele: | 73095 |
| Recyklační poplatek: | 2,10 Kč |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 15 W |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 15 W |
| Objímka: | GU10 |
| Produktová řada: | NEZORI |
| Barva tělesa: | slonová kost/zlatá |