Katalogový list č. ELSVOS2085660
| Název: | LIANET GU10 3x MAX 15W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085660 |
| EAN: | 5996595731038 |
| Kód dodavatele: | 73103 |
| Recyklační poplatek: | 2,10 Kč |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 3 |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 15 W |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 45 W |
| Objímka: | GU10 |
| Produktová řada: | LIANET |