Katalogový list č. ELSVOS2085661
| Název: | NOLIE GU10 1x MAX 15W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085661 |
| EAN: | 5996595731045 |
| Kód dodavatele: | 73104 |
| Recyklační poplatek: | 2,10 Kč |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 15 W |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 15 W |
| Objímka: | GU10 |
| Produktová řada: | NOLIE |