Katalogový list č. ELSVOS2085675
| Název: | NOXELLE E14 2X MAX 10W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085675 |
| EAN: | 5996595734213 |
| Kód dodavatele: | 73421 |
| Recyklační poplatek: | 2,10 Kč |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 2 |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 10 W |
| Stupeň krytí (IP), přední: | IP20 |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Materiál tělesa: | ocel/dřevo |
| Objímka: | E14 |
| Produktová řada: | NOXELLE |