Katalogový list č. ELSVOS2085693
| Název: | ACTION PRO E27 1x MAX 60W + E14 1x MAX 2 |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085693 |
| EAN: | 5996595741020 |
| Kód dodavatele: | 74102 |
| Recyklační poplatek: | 5,10 Kč |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 2 |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Max. výkon systému: | 85 W |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 60/25 W |
| Objímka: | E27/E14 |
| Produktová řada: | ACTION PRO |