Katalogový list č. ELSVOS2085695
| Název: | BRONN E27 1x MAX 40W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085695 |
| EAN: | 5996595741068 |
| Kód dodavatele: | 74106 |
| Recyklační poplatek: | 5,10 Kč |
| Barva tělesa: | černá |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 40 W |
| Max. výkon systému: | 40 W |
| Produktová řada: | BRONN |
| Objímka: | E27 |