Katalogový list č. ELSVOS2085700
| Název: | ZOFRAEL LED 12W |
|---|---|
| Značka: | Rabalux |
| Kód: | ELSVOS2085700 |
| EAN: | 5996595744151 |
| Kód dodavatele: | 74415 |
| Recyklační poplatek: | 5,10 Kč |
| Teplota barvy.: | 3000 K |
| Světelný tok: | 760 lm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Max. výkon systému: | 12 W |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Energ. třída sv. zdroje EU 2019/2015: | G |
| Barva tělesa: | zlato |
| Produktová řada: | ZOFRAEL |