Katalogový list č. ELOSOS2085781
| Název: | Zásuvková skříň MFF20101000.1 /5813/39145 MFBOX IP54 s chráničem 63/4/003-A |
|---|---|
| Značka: | Famatel |
| Kód: | ELOSOS2085781 |
| EAN: | 8592848137595 |
| Kód dodavatele: | MF310-6KA |
| Recyklační poplatek: | 7,47 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Šířka: | 400 mm |
| Zásuvka CEE 63A: | bez |
| Zásuvka CEE 125A: | bez |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 2 |
| Chránič: | IFN 30 mA (standard) |
| Jištění: | jističe |
| Zásuvka CEE 32A: | 1x32A5p400V |
| Výška: | 500 mm |
| Zásuvka CEE 16A: | 1x16A5p400V |
| Hloubka: | 175 mm |
| Počet jističů: | 4 |
| Vojenské provedení: | ne |
| Manipulace: | montáž na stěnu |
| Délka kabelu: | 0 m |
| Připojení k elektrické síti: | 1 kabel (odbočka) |
| Typ připojení k elektrické síti: | jiné |
| Další zařízení nebo prázdná místa: | 0 |