Katalogový list č. ELOSOS2085780
| Název: | Zásuvková skříň MFF40000000.1 /5810/39134 MFBOX IP54 s chráničem 25/2/003-A |
|---|---|
| Značka: | Famatel |
| Kód: | ELOSOS2085780 |
| EAN: | 8592848137557 |
| Kód dodavatele: | MF143-6KA |
| Recyklační poplatek: | 4,43 Kč |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Materiál tělesa: | plast |
| Zásuvka CEE 16A: | bez |
| Zásuvka CEE 32A: | bez |
| Zásuvka CEE 63A: | bez |
| Zásuvka CEE 125A: | bez |
| Chránič: | IFN 30 mA (standard) |
| Jištění: | jističe |
| Počet zásuvek schuko CEE 7/3 (typ F): | 4 |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Hloubka: | 165 mm |
| Vojenské provedení: | ne |
| Počet jističů: | 2 |
| Manipulace: | montáž na stěnu |
| Délka kabelu: | 0 m |
| Připojení k elektrické síti: | 1 kabel (odbočka) |
| Typ připojení k elektrické síti: | jiné |
| Další zařízení nebo prázdná místa: | 0 |