Katalogový list č. ELOSOS2084461
| Název: | Instalační páska ANTICOR 339HT /48mm x 50m/ |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS2084461 |
| EAN: | 3373368322280 |
| Kód dodavatele: | 3390480500716 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 48 mm |
| Délka: | 50 m |
| Teplotní odolnost: | -20-155 °C |