Katalogový list č. ELOSOS2084460
| Název: | Instalační páska ANTICOR 339HT /48mm x 10m/ |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS2084460 |
| EAN: | 3456808826095 |
| Kód dodavatele: | 3390480100718 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 48 mm |
| Délka: | 10 m |
| Teplotní odolnost: | -20-155 °C |