Katalogový list č. ELOSOS2084378
| Název: | Krabice s rámem 2-násobná svislá, nástěnná, W.1, šedá mat HAGER WNA676 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084378 |
| EAN: | 3250610101155 |
| Kód dodavatele: | WNA676 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Povrchová ochrana: | lakované |
| Počet jednotek: | 2 |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 76 mm |
| Výška: | 147 mm |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Barva RAL: | 7011 |
| Tvar: | obdélník |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Typ povrchu: | matné |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Směr montáže: | svislé |
| Sestava: | přisazené pouzdro |