Katalogový list č. ELOSOS2084367
| Název: | Krabice s rámem 3-násobná vodorovná, nástěnná, W.1, bílá mat HAGER WNA683B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084367 |
| EAN: | 3250617175838 |
| Kód dodavatele: | WNA683B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Počet jednotek: | 3 |
| Hloubka: | 56 mm |
| Šířka: | 218 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Barva RAL: | 9010 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Typ povrchu: | matné |
| Produktová řada: | W.1 |