Katalogový list č. ELOSOS2084362
| Název: | Zásuvka HDMI, Berker R.x, bílá lesk HAGER WLF4379WG |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084362 |
| EAN: | 3250610092101 |
| Kód dodavatele: | WLF4379WG |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Odlehčení tahu: | ne |
| Barva RAL: | 9010 |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| S protiprachovým krytem: | ne |
| Nosný kroužek: | ano |
| Hloubka přístroje: | 28,3 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Vhodné pro počet konektorů: | 1 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | R.x |
| Typ produktu: | zásuvka HDMI |
| Směr výstupu: | přímé |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 18 mm |
| Materiál: | jiné |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Využití: | HDMI |