Katalogový list č. ELOSOS2084343
| Název: | Tlačítko řazení 6 s podsvětlením, komplet., IP 55, Berker W.1, bílá, mat WNC021B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084343 |
| EAN: | 3250617177917 |
| Kód dodavatele: | WNC021B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Textové pole: | ne |
| Provedení: | samostatné tlačítko |
| Počet páček: | 1 |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Barva RAL: | 9010 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 76 mm |
| Výška přístroje: | 76 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Typ povrchu: | matné |
| Produktová řada: | W.1 |
| Hloubka přístroje: | 61,5 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | tlačítko |
| Monitorovací kontakt: | ne |