Katalogový list č. ELOSOS2084328
| Název: | Kombinovaný přepínač s tlačítkem (vlevo), řazení 6/0+6 HAGER WDE50380801 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084328 |
| EAN: | 3250610095751 |
| Kód dodavatele: | WDE50380801 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Mechanická ochrana: | IK07 |
| S montážní deskou: | ne |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka přístroje: | 70,9 mm |
| Výška přístroje: | 70,9 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Hloubka přístroje: | 41,6 mm |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Spínací proud pro zářivky: | 10 AX |
| Spínač topení: | ne |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 35 mm |
| Materiál: | jiné |