Katalogový list č. ELOSOS2084316
| Název: | Kombinace vypínač řazení 6/Zásuvka SCHUKO IP55, W.1, bílá, mat HAGER WNC080B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084316 |
| EAN: | 3250610101926 |
| Kód dodavatele: | WNC080B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Podsvícení: | ne |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Způsob ovládání: | kolébkové tlačítko |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Proudový chránič: | ne |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 76 mm |
| Hloubka přístroje: | 63 mm |
| Výška přístroje: | 147 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Směr montáže: | svislé |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ zásuvky: | ochr. kontakt SCHUKO |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| S miniaturní pojistkou: | ne |
| Jmenovitý proud zásuvky: | 16 A |
| Typ spínače: | přepínač |