Katalogový list č. ELOSOS2084272
| Název: | Záslepka pro šroubovou vývodku, komplet., IP 55, Berker W.1, sv. šedá, mat |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084272 |
| EAN: | 3250610102336 |
| Kód dodavatele: | WNC157 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Odlehčení tahu: | ne |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 76 mm |
| Výška přístroje: | 76 mm |
| Barva RAL: | 7011 |
| Hloubka přístroje: | 62 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Typ produktu: | záslepný kryt |
| Využití: | záslepný kryt |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |