Katalogový list č. ELOSOS2084227
| Název: | Vypínač řazení 6, komplet., IP 55, Berker W.1, bílá, mat HAGER WNC001B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084227 |
| EAN: | 3250617176019 |
| Kód dodavatele: | WNC001B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet páček: | 1 |
| Popisové pole: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Šířka přístroje: | 76 mm |
| Výška přístroje: | 76 mm |
| Vestavěná hloubka: | 0 mm |
| Produktová řada: | W.1 |
| Hloubka přístroje: | 61,5 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | spínač |
| Monitorovací kontakt: | ne |