Katalogový list č. ELOSOS2084222
| Název: | Vypínač řazení 2 s popisem 0 a 1, IP55, W.1, sv. šedá, mat HAGER WNC008 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084222 |
| EAN: | 3250610101353 |
| Kód dodavatele: | WNC008 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Počet páček: | 1 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Šířka přístroje: | 76 mm |
| Výška přístroje: | 76 mm |
| Vestavěná hloubka: | 0 mm |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Hloubka přístroje: | 61,5 mm |
| Typ produktu: | spínač |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| Monitorovací kontakt: | ne |