Katalogový list č. ELOSOS2084208
| Název: | Vypínač řazení 6+6, přístroj, IP 55, Berker W.1, šedá HAGER WNA040 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084208 |
| EAN: | 3250617174404 |
| Kód dodavatele: | WNA040 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tlačítkový spínač: | ne |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Podsvětlení: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Vestavěná hloubka: | 12 mm |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Produktová řada: | W.1 |
| Typ produktu: | spínač |
| Typ upevnění: | jiné |
| Funkce osvětlení: | jiné |
| Typ osvětlení: | jiné |
| Monitorovací kontakt: | ne |