Katalogový list č. ELOSOS2084202
| Název: | Vypínač řazení 2 s popisem ''0'' a ''1'', přístroj, IP 55, Berker W.1, bílá, mat |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084202 |
| EAN: | 3250617175081 |
| Kód dodavatele: | WNA008B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet páček: | 1 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Vestavěná hloubka: | 12 mm |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Produktová řada: | W.1 |
| Typ produktu: | spínač |
| Monitorovací kontakt: | ne |