Katalogový list č. ELOSOS2084193
| Název: | Stmívač, universální s knoflíkem a jemnou aretací, Serie R.classic, bílá, lesk |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084193 |
| EAN: | 3250610089774 |
| Kód dodavatele: | WL4011WG |
| Recyklační poplatek: | 0,11 Kč |
| Barva: | bílá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Barva RAL: | 9010 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Typ zátěže: | univerzální a LED |
| Transparentní: | ne |
| Sestava: | zákl. prvek s krytem |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Hloubka přístroje: | 45 mm |
| Frekvence.: | 50-60 Hz |
| Nominální napětí.: | 230-230 V |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Způsob ovládání: | otoč. regul/tlačítko |
| Produktová řada: | R.classic |
| Stmívání přerušením fáze: | ano |
| Typ produktu: | stmívač |
| Stmívání sepnutím fáze: | ano |
| Typ upevnění: | montáž pomocí drápu |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 27 mm |
| Materiál: | jiné |
| Použitelné s tlačítkem: | ne |
| Použitelné se snímačem pohybu: | ne |
| Použitelné s časovým spínačem: | ne |
| Vstup do rozvodny: | ano |
| Sériový stmívač: | ne |
| Ovládání aplikací přes Bluetooth: | ne |
| Paměť světelné hodnoty: | ano |