Katalogový list č. ELOSOS2084135
| Název: | Zásuvka reproduktorová stereo, přístroj, IP 55, Berker W.1, bílá, mat WNA626B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084135 |
| EAN: | 3250610100851 |
| Kód dodavatele: | WNA626B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Odlehčení tahu: | ne |
| Mechanická ochrana: | IK05 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ano |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Hloubka přístroje: | 51 mm |
| S protiprachovým krytem: | ano |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Typ produktu: | zásuvka REPRO |
| Směr výstupu: | přímé |
| Potisknutelný štítek: | s popisovým polem |
| Využití: | připoj. reproduktoru |