Katalogový list č. ELOSOS2084132
| Název: | Centrální díl s clonkou proti prach, Berker R.1/R.3, černá, lesk HAGER WLF1058BG |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084132 |
| EAN: | 3250610091340 |
| Kód dodavatele: | WLF1058BG |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Odlehčení tahu: | ne |
| Barva RAL: | 9005 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | montáž šroubem |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Hloubka přístroje: | 16 mm |
| Počet modulů (modul system): | 1 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Nosný kroužek: | ne |
| S protiprachovým krytem: | ano |
| Šířka přístroje: | 58,1 mm |
| Výška přístroje: | 58,1 mm |
| Produktová řada: | R.1/R.3 |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Vhodné pro počet konektorů: | 1 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ produktu: | centrální díl |
| Sestava: | středová krycí deska |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Využití: | modular Jack |