Katalogový list č. ELOSOS2084105
| Název: | Tlačítko pro hotelové karty, 2 A, 250V, 1x NO, bezšroub. svorky, modul přístroje |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084105 |
| EAN: | 3250610095461 |
| Kód dodavatele: | WDE505102 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Sestava: | základní prvek |
| Podsvícení: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Hloubka přístroje: | 41 mm |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Produktová řada: | Ovládání osvětlení |
| Typ produktu: | tlačítko |
| Typ upevnění: | montáž pomocí drápu |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 35 mm |
| Materiál: | jiné |
| Potisknutelný štítek: | bez popisového pole |
| Využití: | hotelová karta |