Katalogový list č. ELOSOS2084077
| Název: | Strojek zásuvky bez zemnícího kolíku, 16 A, 250V, šroub. svorky, one.platform |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084077 |
| EAN: | 3250610094990 |
| Kód dodavatele: | WDS5600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Textové pole: | ne |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Počet fází: | 2 |
| Uzamykatelné: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Krycí víčko: | ne |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Signální světlo: | ne |
| Hloubka přístroje: | 22 mm |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | zásuvka |
| Otočná centrální vložka: | ne |
| Typ upevnění: | montáž drápek/šroub |
| Materiál: | jiné |
| Se smyčkovou funkcí: | ne |
| Izolovaná montáž: | ne |
| S miniaturní pojistkou: | ne |