Katalogový list č. ELOSOS2084076
| Název: | Spínač, tahový s odděleným signálním kontaktem, modul přístroje HAGER WDE395619 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084076 |
| EAN: | 3250610094983 |
| Kód dodavatele: | WDE395619 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Textové pole: | ne |
| Sestava: | základní prvek |
| Provedení: | samostatné tlačítko |
| Podsvícení: | ne |
| Potisk: | bez |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Druh připojení: | konektorová svorka |
| Mechanická ochrana: | IK07 |
| Způsob ovládání: | tahací šňůrka |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Počet modulů (modul system): | 0 |
| Počet páček: | 0 |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Signální světlo: | ne |
| Typ povrchu: | matné |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | Ovládání osvětlení |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | tlačítko |
| Typ upevnění: | montáž pomocí drápu |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 35 mm |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Materiál: | jiné |
| Monitorovací kontakt: | ano |