Katalogový list č. ELOSOS2084071
| Název: | Přepínač pro profilový půlcylindrický jednostranný zámek,, wg Up IP44 WDE383620 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084071 |
| EAN: | 3250610094891 |
| Kód dodavatele: | WDE383620 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Sestava: | základní prvek |
| Počet páček: | 1 |
| Tlačítkový spínač: | ne |
| Elektroinstalační systém: | přepínač |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Způsob ovládání: | klíč |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| S montážní deskou: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Vestavěná hloubka: | 31 mm |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | wg UP IP44 |
| Hloubka přístroje: | 40,2 mm |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | spínač |
| Spínací proud pro zářivky: | 16 AX |
| Spínač topení: | ne |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 35 mm |
| Povrchová ochrana: | jiné |
| Materiál: | jiné |
| Monitorovací kontakt: | ne |