Katalogový list č. ELOSOS2084061
| Název: | Vestavný proudový chránič, 16 A, 30 mA, typ A HAGER WDE284401 |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084061 |
| EAN: | 3250610093344 |
| Kód dodavatele: | WDE284401 |
| Recyklační poplatek: | 0,12 Kč |
| Typ napětí: | AC |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Počet pólů: | 2 |
| Možnost doplňkové výbavy: | ne |
| Vestavěná hloubka: | 32 mm |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Typ svodového proudu: | A |
| Modulární šířka: | 0 |
| Přepěťová proud. kapacita: | 0,25 kA |
| Produktová řada: | Ovládání osvětlení |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1,5-2,5 mm2 |
| Okolní teplota během provozu: | -25-40 °C |
| Průřez vícežilového připojení: | 2,5-2,5 mm2 |
| S blokovacím zařízením: | ne |
| Výbuchu odolný: | ne |
| Frekvence: | 50/60 Hz |
| Způsob montáže: | jiné |