Katalogový list č. ELOSOS2084053
| Název: | LED modul podsvícení, Berker 1930/Glas, R.Classic HAGER WDA2535W |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084053 |
| EAN: | 3250610093030 |
| Kód dodavatele: | WDA2535W |
| Recyklační poplatek: | 0,04 Kč |
| Použití: | tlačítko/spínač |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Barva svět. zdroje: | bílá |
| Světelný zdroj: | LED |
| Typ produktu: | doutnavka/signálka |
| Objímka: | jiné |
| Produktová řada: | 1930/Glas |
| Nominální proud: | 0,0017 A |