Katalogový list č. ELOSOS2084017
| Název: | Deska, samozhášivá na hořlavé podklady, jednonásobná, Serie 1930, bílá WTA1700WG |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084017 |
| EAN: | 3250610090527 |
| Kód dodavatele: | WTA1700WG |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Barva RAL: | 9010 |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Typ povrchu: | matné |
| Produktová řada: | 1930 |
| Směr montáže: | vodorovné i svislé |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Šířka přístroje: | 85,5 mm |
| Výška přístroje: | 87,5 mm |
| Hloubka přístroje: | 2,7 mm |