Katalogový list č. ELOSOS2084008
| Název: | Deska krycí skleněná (prostřední díl), Serie Glas, sklo, bílá HAGER WTD7672GWG |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2084008 |
| EAN: | 3250610090459 |
| Kód dodavatele: | WTD7672GWG |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Textové pole: | ne |
| Počet jednotek: | 1 |
| Šířka: | 80 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Mechanická ochrana: | IK02 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Materiál: | sklo |
| Transparentní: | ne |
| Hloubka: | 5,8 mm |
| Krycí víčko: | ne |
| Vestavná šířka: | 10 mm |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Směr montáže: | vodorovné i svislé |
| Počet horizont. jednotek: | 1 |
| Počet vertikál. jednotek: | 1 |
| Vhodné pro podlah. krabice: | ne |
| Počet horizont. modulů: | 0 |
| Počet vertikál. modulů: | 0 |
| Vhodné pro vestavnou instalaci: | ano |
| Typ upevnění: | spona/příchytka |
| Typ produktu: | rámeček |
| S montážní mřížkou: | ne |
| Instalace pod omítku: | ano |
| Kvalita materiálu: | sklo |
| Vhodné pro nástěnný kanál: | ano |
| Produktová řada: | Glas |
| Vestavná výška: | 10 mm |
| Průměr otvoru (otvor): | 10 mm |