Katalogový list č. ELOSOS2083998
| Název: | Rámeček 1-násobný, distanční na omítku, Serie 1930, černá, lesk HAGER WTD3110BG |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083998 |
| EAN: | 3250610090244 |
| Kód dodavatele: | WTD3110BG |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Počet jednotek: | 1 |
| Výška: | 86 mm |
| Šířka: | 88 mm |
| Hloubka: | 36 mm |
| Barva RAL: | 9005 |
| Kvalita materiálu: | duroplast |
| Materiál: | plast |
| Transparentní: | ne |
| Tvar: | obdélník |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Odolné proti nárazům: | ne |
| Směr montáže: | vodorovné i svislé |
| Sestava: | přisazený rám |