Katalogový list č. ELOSOS2083988
| Název: | Zásuvka datová, 2xRJ 45, FTP, Cat.6A iso / Class E, s clonkami, modul přístroje |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083988 |
| EAN: | 3250610092781 |
| Kód dodavatele: | WDF410863 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Sestava: | základní prvek |
| Kategorie: | 6A |
| Typ konektoru.: | 2x RJ45 8(8) |
| Typ upevnění: | šroubové |
| Hloubka přístroje: | 45 mm |
| Přisazená montáž: | ne |
| Druh připojení: | samořezný konektor |
| S protiprachovým krytem: | ano |
| Šířka přístroje: | 70,4 mm |
| Výška přístroje: | 70,4 mm |
| Vhodné pro počet konektorů: | 2 |
| Produktová řada: | Komunikační technika |
| Směr výstupu: | přímé |
| Instalace pod omítku: | ano |
| S prostorem pro štítky: | ne |
| Barevné kódování: | ano |
| Samostatné uzemnění: | ano |
| Mechanické kódování: | ne |