Katalogový list č. ELOSOS2083980
| Název: | Zásuvka se zemnícím kontaktem, NEMA 5-20 R 125V, USA/Kanada, wg Up IP44, krémová |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083980 |
| EAN: | 3250610093733 |
| Kód dodavatele: | WWS6111WP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Druh připojení: | šroubová svorka |
| Textové pole: | ne |
| Přepěťová ochrana: | ne |
| Počet zásuvek: | 1 |
| Mechanická ochrana: | IK05 |
| Barva RAL: | 1013 |
| S osvětlením: | ne |
| S orientačním osvětlení: | ne |
| S dětskou ochranou: | ne |
| Počet fází: | 1 |
| Proudový chránič: | ne |
| S vypínačem: | ne |
| Materiál: | plast |
| Uzamykatelné: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Transparentní: | ne |
| Šířka přístroje: | 71 mm |
| Výška přístroje: | 71 mm |
| Krycí víčko: | ano |
| Hloubka přístroje: | 47,5 mm |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Signální světlo: | ne |
| Provedení: | NEMA |
| Typ povrchu: | lesklé |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | wg UP IP44 |
| Pro těžké podmínky (VDE): | ne |
| Frekvence.: | 50-50 Hz |
| Nominální proud: | 20 A |
| Nominální napětí: | 125 V |
| Typ produktu: | zásuvka |
| Otočná centrální vložka: | ne |
| Typ upevnění: | montáž drápek/šroub |
| Se smyčkovou funkcí: | ne |
| S miniaturní pojistkou: | ne |
| Izolovaná montáž: | ano |