Katalogový list č. ELOSOS2083920
| Název: | Vypínač řazení 7, přístroj, IP 55, Berker W.1, bílá, mat HAGER WNA010B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083920 |
| EAN: | 3250617175104 |
| Kód dodavatele: | WNA010B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Sestava: | ovládací prvek |
| Počet páček: | 1 |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Způsob ovládání: | kolébkové tlačítko |
| Druh připojení: | konektorová svorka |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Barva RAL: | 9010 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| S montážní deskou: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Typ upevnění: | šroubové upevnění |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Vestavěná hloubka: | 12 mm |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ produktu: | spínač |
| Elektroinstalační systém: | (7) křížový spínač |
| Spínací proud pro zářivky: | 10 AX |
| Spínač topení: | ne |
| Monitorovací kontakt: | ne |