Katalogový list č. ELOSOS2083919
| Název: | Vypínač řazení 6+6, přístroj, IP 55, Berker W.1, bílá, mat HAGER WNA040B |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083919 |
| EAN: | 3250617175401 |
| Kód dodavatele: | WNA040B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Tlačítkový spínač: | ne |
| Mechanická ochrana: | IK06 |
| Způsob montáže: | povrchová montáž |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Podsvětlení: | ne |
| Popisové pole: | ne |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Vestavěná hloubka: | 12 mm |
| Hloubka přístroje: | 42 mm |
| Šířka přístroje: | 70 mm |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Produktová řada: | W.1 |
| Typ produktu: | spínač |
| Spínač topení: | ne |
| Typ upevnění: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 0 mm |
| Funkce osvětlení: | jiné |
| Typ osvětlení: | jiné |
| Monitorovací kontakt: | ne |