Katalogový list č. ELOSOS2083892
| Název: | Mezirámeček s víčkem s popisovým polem, wg Up IP44, krémová, lesk WWA8300WP |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083892 |
| EAN: | 3250610093856 |
| Kód dodavatele: | WWA8300WP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Barva RAL: | 1013 |
| Uzamykatelné: | ne |
| Krycí víčko: | ano |
| Šířka přístroje: | 64,5 mm |
| Hloubka přístroje: | 12,5 mm |
| Produktová řada: | wg UP IP44 |
| Výška přístroje: | 64,5 mm |
| Typ produktu: | rámeček |
| S prostorem pro štítky: | ne |
| Rozměr: | SQ50/SQ50 |