Katalogový list č. ELOSOS2083802
| Název: | Kolébkový vypínač, žaluziový, 1+1, 10 A, 250VAC, (1-pólový), modul přístroje |
|---|---|
| Značka: | Hager |
| Kód: | ELOSOS2083802 |
| EAN: | 3250610139431 |
| Kód dodavatele: | WDEM303520 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Textové pole: | ne |
| Sestava: | základní prvek |
| Způsob ovládání: | kolébka |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Druh připojení: | konektorová svorka |
| Počet pólů: | 1 |
| Počet tlačítek: | 2 |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Transparentní: | ne |
| Způsob montáže: | montáž pod omítku |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Provedení: | 1pólový spínač |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Nominální napětí: | 250 V |
| Typ upevnění: | montáž pomocí drápu |
| Mechanicky ovladatelné: | ano |
| Elektronicky ovladatelné: | ne |
| Kvalita materiálu: | jiné |
| Min. hloubka vestavné instalační krabice: | 35 mm |
| Materiál: | jiné |