Katalogový list č. ELOSOS2083752
| Název: | distribuční blok LK DTB 185-A ČN ELEKTRO BEČOV ULK185.20 |
|---|---|
| Značka: | Elektro Bečov |
| Kód: | ELOSOS2083752 |
| EAN: | 8595155065445 |
| Kód dodavatele: | ULK185.20 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Výška: | 50 mm |
| Počet pólů: | 1 |
| Šířka: | 49 mm |
| Jmenovité napětí: | 690 V |
| Hloubka: | 96 mm |
| Jmenovitý proud In: | 400 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Transparentní: | ne |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ne |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 6-25 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 2,5-185 mm2 |
| Počet pozic svorek na pól: | 12 |