Katalogový list č. ELOSOS2083750
| Název: | distribuční blok LK DTB 95-A ČN ELEKTRO BEČOV ULK095.20 |
|---|---|
| Značka: | Elektro Bečov |
| Kód: | ELOSOS2083750 |
| EAN: | 8595155065421 |
| Kód dodavatele: | ULK095.20 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Výška: | 50 mm |
| Počet pólů: | 1 |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Šířka: | 50,5 mm |
| Hloubka: | 67,5 mm |
| Jmenovitý proud In: | 200 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Transparentní: | ne |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ne |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 0-0 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 2,5-95 mm2 |
| Počet pozic svorek na pól: | 10 |