Katalogový list č. ELOSOS2083748
| Název: | distribuční blok LK DTB 35-A ČN ELEKTRO BEČOV ULK035.20 |
|---|---|
| Značka: | Elektro Bečov |
| Kód: | ELOSOS2083748 |
| EAN: | 8595155065407 |
| Kód dodavatele: | ULK035.20 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Počet pólů: | 1 |
| Hloubka: | 77 mm |
| Jmenovité napětí: | 690 V |
| Výška: | 46 mm |
| Šířka: | 29 mm |
| Jmenovitý proud In: | 125 A |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Transparentní: | ne |
| Typ elektrického připojení 1: | šroubové připojení |
| Nutnost ukončovací přepážky: | ne |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |
| S ochranou proti výbuchu „Ex e“: | ne |
| Připojitelný průřez laněného vodiče: | 2,5-16 mm2 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 2,5-35 mm2 |
| Počet pozic svorek na pól: | 8 |