Katalogový list č. ELOSOS2083738
| Název: | koncová svěrka KH-L35 ČN ELEKTRO BEČOV F500180 |
|---|---|
| Značka: | Elektro Bečov |
| Kód: | ELOSOS2083738 |
| EAN: | 8595155065575 |
| Kód dodavatele: | F500180 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 52 mm |
| Šířka: | 8 mm |
| Výška: | 39 mm |
| Způsob montáže: | lišta DIN 35 mm |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Typ západky: | šroubem |