Katalogový list č. ELSVOS2082021
| Název: | Bluetooth přijímač pro jednobarevné digitální pásky MCLED ML-910.001.80.0 |
|---|---|
| Značka: | McLED |
| Kód: | ELSVOS2082021 |
| EAN: | 8595607169134 |
| Kód dodavatele: | ML-910.001.80.0 |
| Recyklační poplatek: | 0,84 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Vhodné pro povrchovou montáž: | ano |
| Výška: | 20 mm |
| Třída ochrany: | III |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ne |
| Provedení: | pevné |
| Délka: | 76 mm |
| Vhodné pro venkovní použití: | ne |
| Šířka: | 56,5 mm |
| Pouzdro: | plast |
| Max. výstupní proud: | 0 A |
| Kompatibilní s Google Assistant: | ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa: | ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit: | ne |
| Podpora IFTTT: | ne |
| Kompatibilní s Casambi: | ne |
| Výstupní napětí.: | 5-24 V |
| Vstupní napětí.: | 5-24 V |
| Programovatelné: | ne |